Budownictwo
http://www.hdsigma.pl/

Jeżeli szukają Państwo specjalistów od przewiertów sterowanych, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy HD Sigma. Zajmujemy się specjalistycznymi usługami budowlanymi, pozwalającymi na przeprowadzenie instalacji różnego typu pod drogami oraz obiektami. Wykorzystywana przez nas metoda jest nieinwazyjna, nie niszczy żadnej powierzchni, dzięki czemu ogranicza koszty przeprowadzenia prac i znacznie oszczędza czas. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, pozwalającym na sprawne wykonanie każdego zlecenia.

HD Sigma s.c. Dziura A., Huk J.
Armii Krajowej 9A, 41-506 Chorzów,
śląskie
Nr tel. 3 2 3 4 9 8 0 0 8
www.hdsigma.pl
Terrazzo

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Dasag, zajmującej się produkcją wysokiej jakości wyposażenia z betonu architektonicznego marki Terrazzo. Jest to wyjątkowy materiał, wyróżniający się trwałością oraz wysokimi walorami estetycznymi. Tworzymy takie elementy wyposażenia, jak płyty fasadowe, schody czy elementy małej architektury. Dzięki wykorzystaniu najlepszego materiału, są rozwiązaniem niezwykle estetycznym i spełniającym oczekiwania Klientów pod każdym względem. Oferujemy korzystne ceny.

PROBET-DASAG Sp. z o.o.
Przeładunkowa 1, 68-200 Żary,
lubuskie
Nr tel. 6 8 3 6 3 1 6 2 0
www.dasag.pl
http://www.gms-nawojowa.com.pl/

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która zajmuje się wykonywaniem oraz montażem takich konstrukcji, jak zabudowy garaży zbiorczych czy komórki lokatorskie. Tworzymy nowoczesne konstrukcje o bezpiecznej budowie i dużej solidności, które doskonale sprawdzą się w każdym budynku wielorodzinnym.

GMS Corporation sp. z o.o.
Nawojowa 503, 33-335 Nawojowa,
małopolskie
Nr tel. 1 8 4 4 5 7 0 9 3
www.gms-nawojowa.com.pl
© 2015 www.appdnia.pl.